Home » » MERHABA ÇRT SAKİNLERİ! İNSAN MIYIZ?

MERHABA ÇRT SAKİNLERİ! İNSAN MIYIZ?


Merhaba benim adım Arthur Curry. Anam ben küçükken bırakıp gitmiş, babam da kafayı yiyip anamın bir balık olduğuna inanmış. Bunun üzerine kışın soğuk ve rüzgarlı yazın ise sıcak ve ılımlı geçen bir deniz fenerine taşındık. Survivor'a katılma amacım Acun Bey, kazandığım parayla 7 Denizi Satın alıp kralı olacağım ve babamın aşık olduğu o balığı bulacağım! Huağğğ en Survivor benim!

Merhaba Tımarhane Sakinleri! Ben Wally. Yukarıdaki yazıya maruz kaldığınız için özür dilerim. Bu yazıyı yazma amacım birkaç konuya değinmek. Öncelikle YGS sonrasına kadar ara verdiğimizi biliyorsunuz. Ve yine biliyorsunuz ki bu benim 3. yılım. Bu kadar çok şey bilme sebebiniz burada çoğunuzla bir aile halini almamız ki siz bunu çoktan biliyorsunuzdur. :)))

İkinci olarak, istek serilerden 2 seriyi yapamamıştık. Lobo Tek Sayısı ve X-Men. Seçtiğimiz tek sayıda oldukça küfür vardı. Peki başka bir tane seçemez miydik?

Tabii ki seçebilirdik ama fark ettiğiniz üzere kimse benim kadar aptal değil. Tüm zamanını balonlama ve çeviriye ayırsın. Bu durumla seriler hep ortada kaldı veya aksadı. Hepsine yetişmeye çalışsak da olmadı. Bu yüzden Lobo'yu ileri bir tarihe ittik. Aynı şey X-Men 2. kez çevirmen tarafından gönderilmediğinde de yaşandı. Eğer zamanım olsa bitirirdim. Sanırım YGS'de 4. Yılıma kalacağım şşş bu bir sır.

Bu yüzden Nisan sonuna kadar bitirebildiğimiz kadar seri bitirip sonra bir çeki düzen getirip kendimi ve ekibimi de fazla yormadan bir düzen ile ilerleyeceğim. Umarım anlayış ile karşılarsınız.

Üçüncü olarak, YGS'den sonra şu Geek Çeviri ile ortak yapılacak JLA ve Flash  Rebirth - God Speed serilerini hemen çevireceğiz. Artık resmileştirelim istedim. Fakat hemen indirin çevirdiğimiz zaman çünkü Flash Rebirth telif yemesi en olağan seri.

Gel gelelim dördüncü problemimize, Biliyorsunuz ''YGS'de ne olursa olsun LYS'ye tam gaz çalışacağım ve bu yıl başaracağım!'' diye bir amaç belirledim. -Yine biliyorunuz.- Bu uğurda çalışacağım. Kararlıyım. Ama aynı zamanda işe de gideceğim. Bunlar aksilik gibi görünse de blog için, blog tam gaz devam edecektir. Elimizden geldiğince hızlı olacağız.

Beşinci ve son duyurumuz ise, Discord kanalı istemiştiniz. Bir tane açtım. Linki birazdan Chat kutusunun altına veya üstüne bırakacağım. Biz geri dönene kadar soru,görüş vb. şeyleri oradaki bölümlere yazarsanız görmemiz daha kolay olur.

Şimdi 5/D sınıfından Wally'nin size yazdığı şiiri okuyacaksınız:

Küçüktüm ufacıktım,
Girdim tımarhaneye delirdim,
Yaptık 2 çeviri kendimizi profesyonel sandık,
Meğerse okuyan sadece bizmişiz.
Yaşasın okulumuz!


Sizi seviyoruz Tımarhane Sakinleri!
#Offline

Share this article :

0 Fısıltı:

Yorum Gönder