DC'nin en karanlık günlerinin şafağına hoşgeldiniz! 
Dünya'nın karanlık zamanıdır. En büyük üç kahraman olan Superman, Batman ve Wonder Woman bile birbirlerinin boğazını sıkıyor. Birlikte çalışan tek birlik ise KÖTÜLER ve daha fazla insanı öldürüyorlar. Kahramanlar bile güvende değil ve tek tek düşüyorlar. 

NOT: Hikayenin daha öncesi,Infinite Crisis'a Geri Sayım'ı ve sonrasında olacakları okumak için Spoiler Çeviri  blogunu takip edebilirsiniz.

İndirme Linkleri:
Infinite Crisis #01
Infinite Crisis #02


Tanrı öldü. Ve katil olarak Lucifer'ı görüyorlar. Lucifer masum olduğunu kanıtlamaya çalışırken, Gabriel de katili bulup, günahlarını affettirmenin peşinde. Bu macera, Cenneti, Cehennemi ve Dünya'yı kapsıyor.

İndirme Linkleri:
İndirme Linkleri:''Bırakın sevgi daimi olsun. Yabancıları eğlendirmeyi unutmayın. Habersiz, melekleri eğlendiriyorsunuz belki de.'' -Hebrews

Şehri etkisi altına alan fırtınada yaşam durmuştur. Ve organ nakli bekleyen bir kız. Nakli gerçekleştiren helikopter düşünce, helikopteri bulup, organı alıp hastaneye yetiştirmek Hell's Kitchen'ın Şeytanına kalıyor. Ama gelin görün ki, Daredevil'in kendisi bile bu fırtınada dikkatini toplayamıyorken bir de ağır yaralı ve hafıza kaybı yaşıyor. Dark Nights serisi içerisinde yer alan 3 sayılık bu macera sizlerle!

İndirme Linkleri:

Bu seride ilk 2 sayı ve Rebirth sayısında bize destek olan 
Green Lantern Türkiye facebook sayfasına
 teşekkür ederiz.

İndirme Linkleri: