Home » » TIMARHANE 3 YAŞINDA!

TIMARHANE 3 YAŞINDA!


Pek umursanacak bir tarih veya gün değil. Kutlanmayı hak etmiyor bile. Ama böyle küçük şeyler bu kaosa anlam katıyor. O eski hikayeyi bilirsiniz. Arkadaşını arayan bir beyinsiz, onu bulmak için en sevdiği seriyi çevirip blog açarak orada yayınlıyordu. Onu bulana kadar devam edecekti. Onu buldu ama sonra yeni bir aile daha buldu. Bir Tımarhane'nin en rahatsız koğuşundan o Tımarhanedeki herkese karşı sevgi besledi. Sonra bir ekip olduk. Yıllarla beraber bir sürü insan bu ekipten geçti. Ve bir sürü okuyucu.

En iyisi olma derdinde değildik, olmadık. Kendimizi yeterince kanıtladık. Bu sektöre az da olsa destek olmak için uğraştık. Nefret ve kin sizi bir yere getiremezdi çünkü. Uzun lafın kısası aksilikler ve mutluluklarla dolu 3 yıl oldu. Her bir okuyucuya, ziyaretçiye, çevirmene, balonlamacıya teşekkür ederiz. Her biriniz bu 3 yıldaki en kilit noktalar oldunuz. 

En güzel yanı ise bir şey biliyormuş gibi davranmadık, kendimize profesyonel bile demedik. Sizinle birlikte geliştik. Ve şu an olduğumuz noktaya baktığımızda, geriye dönüp baktığımızda, tüm bunlar sizin sayenizde oldu. Sizi seviyoruz. Daha nice güzel günlere.

THE SPIRIT OF THE TIMARHANE WILL RUN FOREVEEEEEEEEEEEER!
Share this article :

0 Fısıltı:

Yorum Gönder