Home » » Tımarhane Duman Altı...

Tımarhane Duman Altı...


Birkaç defadan fazla ''Blue Beetle'' serisini bırakmamızı daha önemli serilere başlamamızı öneren arkadaşlar gördük. Kimse için çalışmıyoruz ve para kazanmıyoruz. Kendi hayatımız var. Yine de isteklerinizi önemsiyoruz. Ama bunu belirtirken gösterdiğiniz tavra bakarsak paramızı ödüyorsunuz ve patronlarımızsınız. Blogdaki serilerin %90'ı istek seri. Hatta daha fazlası. İnsanların mutluluğu için gönüllü olarak bu işi yapan bloglardan biriyiz. Ama insanlar mutlu olmayı bilmiyor. 15 seri var blogda devam eden. Yanılmıyorsam böyle. Ve kısa sürede fazlasıyla seri de bitirdik. Tamamlananlar kısmına bakabilirsiniz. Açıkçası çevirmenlerimin gönüllerindeki serileri çevirmelerine özen gösteririm. Blue Beetle devam edecek yani kaldı ki böyle güzel bir karakteri bizimle buluşturduğu için Fate'e teşekkür ederim.
Justice League ve Hal Jordan & The Green Lantern Corps serilerinin çevirmeni ayrıldı. Eyvallah. Justice League baştan güncelleniyor hafta içinde baştan aşağı yenilenmiş olarak gelecek ve Fate çeviriyi ele alacak. Hal Jordan & The GL Corps'u ise kaldığımız hikayenin sonuna getirip tamamlananlara ekleyeceğiz. Black Widow için de bu geçerli. Renew Your Vows için de. İptal edeceğimiz seriler de olacak. Boşta kalan seriler. Önemli olup olmadıklarına bakmayacağız açıkçası. Zaten popüler seriler adına bu işi yapsak istek almazdık. Blog da biraz ferahlamış olur.
Neden iptal ediyorsunuz derseniz, blogda o kadar seri var ama aktif çevirmenler ve balonlamacılar olarak çok az bir miktardayız. Kimseyi hayatını bunlar için harcamasına zorlayamam. Ben de sürekli bunlara yetişmeye çalışmaktan ders bile çalışamıyorum veya herhangi bir arkadaşımla vakit geçiremiyorum.

Yarın Green Arrow #20 ve WWE #02 sizlerle olacak unutmadan.
Anlayış gösterirsiniz umarım. İyi akşamlar.

Share this article :

0 Fısıltı:

Yorum Gönder